Jonge Jagers

Welkom op de website van de Jonge Jagers Antwerpen!

De jonge jagers zijn een vereniging van jagers en sympathisanten tot 36 jaar of aspirant jagers die maximaal 5 jaar in het bezit zijn van een jachtverlof.

Missie

Het doel van de jonge jagers is om op regelmatige tijdstippen samen te komen met gelijkgezinden tijdens een aantal activiteiten die gedurende het jaar georganiseerd worden. Hier worden ervaringen uitgewisseld, plezier gemaakt en hechte vriendschapsbanden gesmeed tussen pot en pint.

Heeft u zin om ons te leren kennen? Kijk dan verder op deze site en neem contact op met iemand van het bestuur of kom gewoonweg naar een van onze activiteiten!

Weidmannsheil en horrido!

Het bestuur

Het bestuur

dennis.png

Dennis Vanherck

voorzitter

dennis@jongejagers.be

0497 94 00 35

Jeff Wouters

ondervoorzitter

jeff@jongejagers.be

0479 72 57 06

verschuere.jpg

Bart Verschueren

bestuurslid

bart@jongejagers.be

0472 87 06 06

Ruud van Herck

bestuurslid

ruud@jongejagers.be

0486 17 81 37

Joris Pelgrims

secretaris / PR

joris@jongejagers.be

0472 22 07 41

IMG_5884_edited.jpg

Ruben Struyf

Bestuurslid

ruben@jongejagers.be

0477 39 88 72

koen.png

Koen Wuyts

penningmeester/webmaster

koen@jongejagers.be

0499 60 00 64

51926051_2555012947874552_29784892921180

Steven Seuntjens

Bestuurslid

steven@jongejagers.be

0471 62 11 88